Select Page

Kvietimai krikštynoms

Spausdiname kvietimus su nutrinamu laukeliu, po kuriuo slepiasi krikštynų data. Kvietimų dydis 150x100mm, vienpusiai, spausdinami ant 300gsm puskartonio. Jeigu nenorite datos paslėpti po nutrinamu laukeliu, galim pagaminti ir be jo.

Kvietimo kaina – 1,00 €/vnt (baltas vokas +0.15€).
Jūsų teksto ir nuotraukos įkėlimas į pasirinktą šabloną – 2 € visam kiekiui bendrai.
Minimalus kvietimų užsakymo kiekis – 8 vnt.

Taip pat spausdiname kvietimus – loterijos bilietus Krikštatėviams pakviesti. Nutrynę apsauginį laukelį būsimi krikštatėviai ras klausimą: Ar būsi mano Krikšto mamyte, Krikšto tėveliu ar Krikštatėviais? Loterijos bilietų dydis 145x95mm, vienpusiai, spausdinami ant 300gsm puskartonio.

Kvietimo – loterijos bilieto kaina – 1,60 €/vnt. Minimalus kiekis – 1 vnt.

Rankų darbo kvietimai krikštynoms

KVIETIMAI gaminami iš storo kokybiško popieriaus, dekoruojami įvairiu faktūriniu ir kitokiu dekoratyviniu popieriumi, atlasinėmis ir organzos juostelėmis, karoliukais, kutais. Svetainėje pateiktų kvietimų spalvų keitimas ir derinimas – nemokamas. Jei nerandate Jums patinkančio  – pagaminsim naują kvietimą pagal Jūsų pageidavimus.

Į kvietimo kainą įskaičiuota: vienodo teksto maketo paruošimas ir spausdinimas, vardų įrašymas (užsakant 10 ir daugiau vnt.)

Užsakant mažiau kaip 10 vnt – teksto maketavimas, spausdinimas ir vardų įrašymas 6€.
Užsakant virš 20 vnt taikome nuolaidą!

Kvietimai pagaminami per 5 – 15 darbo dienų nuo galutinio maketo patvirtinimo.
Labai skubiems užsakymams taikomas 30% papildomas mokestis nuo galutinės sumos.
Užsakymai siunčiami į visus Lietuvos miestus ir į užsienį.

Saldūs kvietimai krikštatėviams

Originalus būdas pakviesti tapti krikšto tėvais – šokoladukų dėžutė. KVIETIMAI gaminami iš storo kokybiško popieriaus, dekoruojami įvairiu faktūriniu ir kitokiu dekoratyviniu popieriumi, karoliukais. Svetainėje pateiktų kvietimų spalvų keitimas ir derinimas – nemokamas. Jei nerandate Jums patinkančio  – pagaminsim naują kvietimą pagal Jūsų pageidavimus.

Užsakant reikėtų nurodyti pageidaujamą dizainą ir norimas spalvas. Taip pat parašyti tikslų tekstą (vardus kam dėžutė skirta, nuo ko ir trumpą kvietimo sakinį iš 6-8 žodžių). Pastaba: kadangi tai rankų darbo individualios dėžutės, kiekvienas gaminys viena ar kita detale gali šiek tiek skirtis, nei parodyta nuotraukoje.

Kaina – 11€. Su folijuotomis auksinėmis ar sidabrinėmis raidėmis – 13€