Visus šiuos produktus taip pat galite įsigyti mūsų E-PARDUOTUVĖJE: https://reklamosirdizainocentras.lt/krikstynu-kvietimu-parduotuve/

Kvietimai krikštynoms.

Kvietimai su balionėliu. Originalus būdas pakviesti svečius į krikštynų šventę. Ant kvietimo kortelės pritvirtintas balionėlis, kurio viduje paslėptas raštelis su kvietimo tekstu. Taip pat prisegtas žiogelis patogiam balionėlio susprogdinimui. Pateikiant užsakymą surašykite pilną pageidaujamą kvietimo tekstą lietuviškomis raidėmis (su visomis nosinėmis ir varnelėmis) ir šventės dalyvių sąrašą su kreipiniais.

Kvietimo kortelė spausdinama ant 300g blizgaus kreidinio popieriaus ir paklijuojama ant dekoratyvinio popieriaus. Balionėlis perrišamas kaspinu. Kvietimo dydis 140x140mm. Parduodamas supakuotas į celofanuotą maišelį.

Kvietimo kaina – 3,5 €/vnt

Minimalus kvietimų užsakymo kiekis – 5 vnt.

***

Kvietimai su nutrinamu laukeliupo kuriuo slepiasi krikštynų data. Kvietimų dydis 150x100mm, vienpusiai, spausdinami ant 300gsm puskartonio. Jeigu nenorite datos paslėpti po nutrinamu laukeliu, galime pagaminti ir be jo.

Kvietimo kaina – 1,80 €/vnt (parduodami su baltu voku).
Minimalus kvietimų užsakymo kiekis – 8 vnt.

***

Kvietimų komplektai su antspaudu ir vokais. Komplektą sudaro kvietimo kortelė (dydis 150×150 mm), vokas su įklija (dydis 155×155 mm) ir vaško antspaudas užklijavimui. Kvietimo kortelė gali būti spausdinta ant balto puskartonio arba dekoruota aukso spalvos folija, dekoratyviniu aksominiu popieriumi (kaip pateikta mūsų pavyzdžiuose). Vaško antspaudas paruoštas klijavimui su stipraus lipnumo dvipuse lipnia juostele.

Kainos nurodytos prie kiekvieno kvietimo.

Į kainą įskaičiuota: vienodo teksto maketo paruošimas, spausdinimas ir vardų įrašymas. Užsakant virš 10 vnt taikome nuolaidą!

Kvietimai pagaminami per 5 – 10 darbo dienų (sezono metu 2-3 savaites) nuo galutinio maketo patvirtinimo.

Labai skubiems užsakymams taikomas 30% papildomas mokestis nuo galutinės sumos.
Užsakymai siunčiami į visus Lietuvos miestus ir į užsienį.

Svetainėje pateiktų kvietimų spalvų keitimas ir derinimas – nemokamas.

Jei nerandate Jums patinkančio arba norite užsakyti tik kvietimo kortelę – parašykite mums ir pasistengsime įgyvendinti Jūsų norus.