Select Page

Rankų darbo kvietimai krikštynoms

Kvietimai su balionėliu. Originalus būdas pakviesti svečius į krikštynų šventę. Ant kvietimo kortelės pritvirtintas balionėlis, kurio viduje paslėptas raštelis su kvietimo tekstu. Taip pat prisegtas žiogelis patogiam balionėlio susprogdinimui. Pateikiant užsakymą surašykite pilną pageidaujamą kvietimo tekstą lietuviškomis raidėmis (su visomis nosinėmis ir varnelėmis) ir šventės dalyvių sąrašą su kreipiniais.

Kvietimo kortelė spausdinama ant 300g blizgaus kreidinio popieriaus ir paklijuojama ant dekoratyvinio sidabrinio popieriaus. Balionėlis perrišamas kaspinu. Kvietimo dydis 140x140mm. Parduodamas supakuotas į celofanuotą maišelį.

Kvietimo kaina – 2,5 €/vnt

Minimalus kvietimų užsakymo kiekis – 5 vnt.

* * *

Rankų darbo kvietimai. Visi kvietimai gaminami iš storo kokybiško popieriaus, dekoruojami įvairiu faktūriniu ir kitokiu dekoratyviniu popieriumi, atlasinėmis juostelėmis, karoliukais, kutais. Svetainėje pateiktų kvietimų spalvų keitimas ir derinimas – nemokamas. Jei nerandate Jums patinkančio  – pagaminsim naują kvietimą pagal Jūsų pageidavimus.

Į kvietimo kainą įskaičiuota: vienodo teksto maketo paruošimas ir spausdinimas, vardų įrašymas (užsakant 10 ir daugiau vnt.)

Užsakant mažiau kaip 10 vnt – teksto maketavimas, spausdinimas ir vardų įrašymas 6€.
Užsakant virš 20 vnt taikome nuolaidą!

Kvietimai pagaminami per 5 – 15 darbo dienų nuo galutinio maketo patvirtinimo.
Labai skubiems užsakymams taikomas 30% papildomas mokestis nuo galutinės sumos.
Užsakymai siunčiami į visus Lietuvos miestus ir į užsienį.