Logotipas – tai esminė firminio stiliaus detalė.

Nereikia būti didele ar labai didele įmone tam, kad turėtumėte gerą, įsimenamą logotipą.

Logotipas privalo atspindėti Jūsų įmonės veiklą, idėją bei viziją. Naudojamas šriftas, spalvos bei simbolika išreiškia Jūsų kontaktą su savo klientais ir išskirtinumą konkurentų tarpe, tad logotipo kūrimas yra subtilus kūrybinis procesas.

Firminis stilius – įmonės veidas, pagal kurį Jūsų verslas yra sutinkamas. Tai – visas Jūsų įmonės įvaizdis. Firminiam stiliui dažniausiai pasirenkama: logotipas, vizitinė kortelė, vokas, blankas, sąskaita-faktūra, skrajutė, plakatas, kvietimas, apranga, reklama ant transporto priemonių ir kt.

Stiliaus knyga (Brandbook) yra vizualinės komunikacijos vadovas, todėl jis turi daugiausiai įtakos tolimesniam organizacijos firminio stiliaus kūrimui. Ji padeda išlaikyti firminio stiliaus vientisumą. Taip pat yra būtina užsakant maketavimo ar spaudos darbus, įmonės marketingo specialistams, kad įmonės įvaizdis visur atrodytų profesionaliai.
Brandbook sudaro: logotipo naudojimo taisyklės ir draudimai, identifikacinės spalvos, pagrindiniai ir papildomi šriftai kaip tinkamai formuoti vientisą stilių, suvenyrai, automobilių ir drabužių apipavidalinimo rekomendacijos ir kt.