PREKIŲ SIUNTIMAS IR KAINOS


 PREKIŲ SIUNTIMAS

Tik gavus apmokėjimą už prekes (išskyrus atvejį, jei pasirinkote atsiskaitymą atsiimant prekes mūsų biure) pradedamas užsakymo ruošimas. Pardavėjas įsipareigoja užsakymą paruošti ir išsiųsti per  5-7 darbo dienas. Prekių pristatymo laikas skaičiuojamas papildomai pagal Lietuvos pašto, paštomatų ar kurjerių terminus. Pristatymo terminas pradedamas skaičiuoti nuo siuntinio išsiuntimo dienos. Siuntiniai siunčiami tik darbo dienomis. Kai kuriems užsakymams pagaminti reikalingas ilgesnis terminas, tokiu atveju jis yra nurodytas to gaminio apmašyme.

 


 SIUNTIMO BŪDAI IR KAINOS

 

  1. Prekių atsiėmimas mūsų biure NEMOKAMAS. Jūs būsite informuoti, kad Jūsų užsakymas paruoštas ir galėsite nedelsiant atsiimti prekes iš mūsų biuro I. Kanto g. 10 – 103, Kaune. Užsakymus, priklausomai nuo apimties, paruošiame per 5-7 darbo dienas. Apie paruoštą užsakymą pranešame el. paštu ir telefonu.
  2. Pristatymas Lietuvos paštu LIETUVOJE. Registruotos pirmenybinės korespondencijos siuntos (iki 2 kg) kaina 5 €. Prekės pristatomos į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių per 5-7 d.d. Prekes turėsite atsiimti patys “Lietuvos pašto” skyriuje. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nėra siunčiamos.
  3. Pristatymas Lietuvos paštu UŽSIENYJE. Registruotos pirmenybinės korespondencijos siuntos (iki 2 kg) kaina 10 €. Prekės pristatomos nurodytu adresu arba į artimiausią Jūsų nurodytam adresui pašto skyrių. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nėra siunčiamos.
  4. Pristatymas į LP Express arba Omniva terminalą. Paslauga kainuoja 3,5 €. Siuntinys pristatomas į Jūsų pasirinktą LP Express arba Omniva terminalą per 2-3 d.d. Gavę elektroninį pranešimą apie jau atvykusį siuntinį, prekes turėsite atsiimti patys.
  5. Pristatymas per LP Express kurjerį į namus. Siuntos pristatymas per greitųjų siuntų tarnybą nurodytu adresu kainuoja 8 €. Prekės pristatomos per 1-2 d.d.