Visus šiuos produktus taip pat galite įsigyti mūsų E-PARDUOTUVĖJE: https://reklamosirdizainocentras.lt/krikstynu-kvietimu-parduotuve/

Kvietimai krikšto tėveliams.

Siūlome įvairių originalių būdų, kaip pakviesti tapti krikšto tėveliais.

Kvietimas – loterijos bilietas. Nutrynę apsauginį laukelį būsimi krikštatėviai ras klausimą: Ar būsi mano Krikšto mamyte, Krikšto tėveliu ar Krikštatėviais? Loterijos bilietų dydis 145x95mm, vienpusiai, spausdinami ant 300gsm puskartonio.

Taip pat yra loterija – sveikinimas tapsiant seneliais ar proseneliais.

Kvietimo – loterijos bilieto kaina – 2 €/vnt.

* * *

Kvietimas dėžutėje su balionėliu. Daili baltos spalvos dėžutė dekoruota kaspinu ir užrašu “Kvietimas”. Ant kvietimo kortelės pritvirtintas balionėlis, kurio viduje paslėptas raštelis su užrašu, kurį galite pasirinkti: “Ar būsite mano krikšto tėveliais?”, “Ar būsi mano krikšto mamytė?”, “Ar būsi mano krikšto tėvelis?”. Taip pat prisegtas žiogelis patogiam balionėlio susprogdinimui. Dėžutės dydis 15x15x5 cm. Užsakant parašykite būsimų krikšto tėvelių vardus, vaikučio vardą ir kokį tekstą paslėpti balionėlyje.

Kvietimo dėžutėje su balionėliu kaina – 9 €/vnt.

Kvietimo dėžutėje su balionėliu ir vaikučio nuotrauka kaina – 11 €/vnt.

* * *

Kvietimas – šokoladukų dėžutė. Kvietimai gaminami iš storo kokybiško dekoratyvinio popieriaus. Jei nerandate Jums patinkančio  – pagaminsim naują kvietimą pagal Jūsų pageidavimus.

Užsakant reikėtų nurodyti pageidaujamą dizainą ir norimas spalvas. Taip pat parašyti tikslų tekstą (vardus kam dėžutė skirta, nuo ko ir trumpą kvietimo sakinį iš 6-8 žodžių). Pastaba: kadangi tai rankų darbo individualios dėžutės, kiekvienas gaminys viena ar kita detale gali šiek tiek skirtis, nei parodyta nuotraukoje.

Kaina – 14.90€. Su folijuotomis auksinėmis ar sidabrinėmis raidėmis – 16 €