ATSISKAITYMO EIGA IR BŪDAI ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE

 

Pirmiausia sudarykite pirkinių krepšelį ir įsitikinkite, kad prekių savybės ir kiekiai teisingi. Jei norite, dar galite keisti prekes krepšelyje jas išmesdami ar įdėdami naujas.
Išsirinkite pristatymo būdą. Nieko tokio, jei nepasirinkote teisingai, vėliau dar galėsite būdą pakeisti. Išsamią informaciją apie pristatymo būdus rasite paspaudę ant nuorodos „Prekių siuntimas ir kainos“.
Spauskite ant mygtuką „Apmokėti“.
Esate puslapyje „Apmokėjimas“. Atidžiai užpildykite būtinus laukelius ir įsitikinkite, kad informacija teisinga. Čia dar galite pakeisti pristatymo būdą. Taip pat čia būtina pasirinkti apmokėjimo būdą. Išsamesnė informacija apie mokėjimo būdus svetainėje www.reklamosirdizainocentras.lt rasite surašytą šiek tiek žemiau.
Kai išsirinksite mokėjimo būdą, sekite tolesnes instrukcijas, kurios skirsis priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo. Apie sėkmingą užsakymo pateikimą būsite informuoti pranešimu į elektroninį paštą. Elektroninį pranešimus taip pat gausite ir apie tolesnę Jūsų užsakymo eigą.

Ačiū, kad perkate www.reklamosirdizainocentras.lt!

 

Atsiskaityti už pirkinius elektroninėje parduotuvėje galite šiais būdais:

 1. Bankinis pavedimas
  Apmokėkite išankstinę sąskaitą padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Sąskaitos numeris ir kiti rekvizitai bus nurodyti apmokėjimo metu. Taip pat šią informaciją galima rasti ir Kontaktuose. Prašome įrašyti Jūsų užsakymo numerį kaip mokėjimo paskirtį. Užsakymas bus paruoštas po to, kai pavedimas pasieks mūsų banko sąskaitą.
 2. Apmokėjimas grynais pinigais atsiimant mūsų biure
  Apmokėkite savo sąskaitą grynais atsiimdami pirkinius pas mus I. Kanto g. 10 – 103, Kaune. Prekes atsiimti bus galima tik gavus pranešimą apie paruoštą užsakymą.
 3. PayPal
  Apmokėkite per PayPal saugaus elektroninio mokėjimo sistemą. Pasirinkę šį būdą būsite automatiškai nukreipti į PayPal paskyrą. Užsakymas bus paruoštas po to, kai pavedimas pasieks mūsų banko sąskaitą.

 


 

ATSISKAITYMO EIGA IR BŪDAI UŽSAKANT ASMENINIUS GAMINIUS

 

Pirmiausia užsakykite prekes siųsdami laišką el. paštu [email protected] arba [email protected]. Užsakyme pateikite kiek įmanoma daugiau informacijos apie gaminį, kokio tikitės: gaminio pavadinimą ir kodą, jei pageidaujate, nuotrauką, asmeninę informaciją pildymui (vardas, šventės data, proga ir pan.). Taip pat mums svarbu žinoti, kaip greitai gaminio Jums reikia, kad galėtumėme pasiūlyti optimaliausią atributikos pristatymo būdą.
Išsiaiškinus užsakymo detales, terminus ir pristatymo būdą, atsiųsime Jums sąskaitą, kurią apmokėjus Jums patogiu mokėjimo būdu, kurie nurodyti šiek tiek žemiau, pradėsime ruošti užsakymą.

Ačiū, kad užsakote www.reklamosirdizainocentras.lt!

 

Atsiskaityti už asmeninius užsakymus galite šiais būdais:

 1. Bankinis pavedimas
  Apmokėkite išankstinę sąskaitą padarydami pavedimą į mūsų banko sąskaitą. Sąskaitos numeris ir kiti rekvizitai bus nurodyti el. laišku (taip pat šią informaciją galima rasti ir Kontaktuose), kuriame bus ir suma, kurią reikės apmokėti. Prašome įrašyti Jūsų Vardą ir Pavardę kaip mokėjimo paskirtį. Užsakymas bus paruoštas po to, kai pavedimas pasieks mūsų banko sąskaitą.
 2. Apmokėjimas grynais pinigais atsiimant mūsų biure
  Apmokėkite savo sąskaitą grynais atsiimdami pirkinius pas mus I. Kanto g. 10 – 103, Kaune. Prekes atsiimti bus galima tik gavus pranešimą apie paruoštą užsakymą.