Select Page

Nutrinamos loterijos gimtadieniams, jubiliejams.

Puikus šventės paįvairinimas ir prizų išdalijimas svečiams. Gaminame nutrinamas loterijas, skirtas gimtadienio ar jubiliejaus dalyviams. Pas mus rasite loterijų su 1 ir 3 nutrinamais laukeliais.

Loterija su 1 nutrinamu laukeliu. Po apsauginiu sluoksniu paslėptas prizas, kurį svečias randa nutrynęs laukelį. Mes turim paruoštą sąrašą galimų prizų, tačiau jeigu pageidaujat surašyti savo norimus prizus, tai atsiųskit jų sąrašą mums kartu su užsakymu (asmeninių prizų surašymas papildomai kainuoja 2€ bendrai visam kiekiui). Pateikdami užsakymą nurodykit loterijos kodą, kiekį, jubiliato vardą ir šventės datą. Šios loterijos visi bilietai gali būti laimingi arba dalis jų gali būti su užrašu “Bandykite dar kartą”, “Pasiseks kitą kartą”.  Loterijos spausdinamos ant 300gsm puskartonio. Dydis 70x100mm.

Vienos loterijos kaina 0,6 €. Minimalus užsakymo kiekis – 15 vnt.

Loterija su 3 nutrinamais laukeliais. Po 3 apsauginiais sluoksniais paslėpti įvairūs paveikslėliais. Svečias, nutrynęs visus laukelius, turi surasti 3 vienodus paveikslėlius, kad laimėtų Jūsų prizą. Pateikdami užsakymą nurodykit loterijos kodą, kiekį, jubiliato vardą ir šventės datą. Taip pat nurodykit kiek pagaminti laimingų bilietų. Loterijos spausdinamos ant 300gsm puskartonio. Dydis 70x100mm.

Vienos loterijos kaina 0,6 €. Minimalus užsakymo kiekis – 15 vnt.