Select Page

Šmaikštūs ir mieli spaudiniai vestuvių proga – smagus akcentas!

Siūlome didelį pasirinkimą spaudinių, skirtų jauniesiems, piršliams ir svečiams. Tai įvairūs diplomai, padėkos, įsipareigojimai, pasai, liudijimai ir kt. Iš mūsų pateiktų pavyzdžių išsirinkite progai labiausiai tinkantį, atsiųskite mums jo kodą ir smagi ir jautri šventės akimirka garantuota!
Spaudinius galima užsakyti ir su asmenine informacija ir nuotrauka. Paslauga papildomai kainuoja 1,5 €.

Spauda atliekama aukštos kokybės skaitmeniniu Xerox 700 PRO spausdintuvu.

Foto sienelė puikiai tiks Jūsų asmeninėms šventėms

Fotosesijos prie dailaus dizaino sienelės gali būti rengiamos per šimtadienius, išleistuves, susitikimus, įvairiausias sveikinimo ceremonijas, reprezentacinius renginius. Jums tereikia elektroniniu paštu mums parašyti, kokį šabloną renkatės, jei pageidaujate, prisegti nuotraukas ir nurodyti pageidaujamą dydį. Pagal renginio tipą, lengvai išsirinksite sau tinkamą foto sienelės apipavidalinimą, o jei nerasite tinkamo – tik Jums paruošime naują.

Sienelei pastatyti nuomojame reguliuojamo aukščio ir pločio stovą. Tai labai patogu, jei renginio metu norite užpildyti konkrečią erdvę – galėsime pagaminti iškabą tiksliai pagal pateiktus matmenis.

Siūlome rinktis iš keleto skirtingų dydžių ir šablonų, pagal kuriuos bazinį foto sienelės maketą (vardo, šventės datos ir sukakties skaičiaus įrašymas) paruošime NEMOKAMAI.
Esant poreikiui, galime paruošti ir individualų maketą. Paslauga papildomai kainuoja 10-15 €.

Foto sienelės spaudos ant tento kaina – 8 € už kv. metrą.

Sienelei pastatyti nuomojame tvirtą aliuminio konstrukciją.
Į komplektą įeina sienelės konstrukcija, jungtys, įrankiai surinkimui ir transportavimo krepšys. Konstrukcijos svoris 10 kg.

Konstrukcijos nuoma 2 paroms – 30 €.

FOTO SIENELIŲ ŠABLONAI

Šmaikščios smulkmenos tradicinėms lietuviškoms vestuvėms!

Tik užpildykite tuščius laukelius vardais ir šmaikščiomis įžvalgomis ir gera juoko dozė garantuota!

 

„Rimtas santuokos liudijimas“ ir „Stalo išpirkimo sutartis“ spaudžiami ant 300 gsm puskartonio.

A6 (105×148 mm) formato per pusę sulenkto liudijimo ar sutarties kaina – 1,50 €/vnt.

Minimalus užsakymas – 1 vnt.

Stalo kortelės – tai ne tik Jūsų stalo puošmena, bet ir pagalba susodinant svečius pagal Jūsų norą!

Stalo kortelės spausdinamos ant 300 gsm storio puskartonio aukštos kokybės skaitmeniniu spausdintuvu Xerox 700 PRO ir subiguojamos (padaroma lenkimo linija).

Sulenktos stalo kortelės dydis 50×90 mm (išklotinė – 90×100 mm). Yra galimybė viename kampe iškirsti dekoratyvinį elementą.

Stalo kortelės gali būti be vardų (su linija užrašui) ir su jau dailiu šriftu užrašytais Jūsų svečių vardais.
Tuščios kortelės kaina – 0,25 €/vnt. Minimalus užsakymo kiekis – 10 vnt.
Kortelių su surašytais vardais kaina – 0,30 €/vnt. Minimalus užsakymo kiekis – 24 vnt.

Puikus pasiūlymas prabangiam medaus mėnesiui tikrame kurorte!

„Medaus mėnesio kelialapis“ spaudžiamas ant 200 gsm storio blizgaus kreidinio popieriaus.

A4 formato į tris dalis sulenkto lankstinuko kaina –  2 €/vnt.

Minimalus užsakymas – 1 vnt.

Smagūs ir lengvi žaidimai per vestuves – puiki proga atsikvėpti nuo linksmybių!

Vestuvių pažadų kortelės svečiams 

Žaidimas, kurio metu svečiai traukia korteles ir garsiai visiems paskaito ką pasižada jauniesiems. Tai rinkinys kortelių su skirtingais pažadais, kuriuos privalu išpildyti.
Vestuviniai pažadai spaudžiami ant 300 gsm storio blizgaus kreidinio popieriaus. Kortelės dydis – 140×28 mm. Komplektą sudaro 60 vnt. vientiso dizaino kortelių su skirtingais užrašais.
Vieno komplekto kaina – 9,9 €
Darbų pasidalijimo kortelės

Žaidimas, kurio metu jaunieji pakaitomis traukia korteles ir garsiai visiems paskelbia kokias pareigas ir darbus atliks šeimyniniame gyvenime. Tai smagiai iliustruotų kortelių rinkinys su skirtingais darbais.

Darbų pasidalinimo kortelės spaudžiamos ant 300 gsm storio blizgaus kreidinio popieriaus. Kortelės dydis 50×70 mm. Komplektą sudaro 16 vnt. vientiso dizaino kortelių su skirtingais užrašais ir iliustracijomis.

Vieno komplekto kaina  – 3,95 €

Nuoširdžiausi vestuviniai palinkėjimai ir deranti dėžutė jiems visiems sudėti – kokia miela smulkmena!

Gaminame vestuvėms skirtas palinkėjimų korteles, į kurias svečiai galės surašyti savo palinkėjimus jaunavedžiams, būsimam vaikeliui siūlomus vardus ar tiesiog pasidalinti šventinę dieną patirtais nuotykiais ar įspūdžiais. Kortelės sudedamos į derančio dizaino dėžutę. Ant kortelių ir dėžutės dedama poros nuotrauka, užrašomi vardai ir šventės data.

Dėžutė spaudžiama ant 300 gsm storio puskartonio ir paruošiama su lenkimo linijomis. Dėžutės dydis – 40x100x60 mm. Dėžutę išsikirpti ir susiklijuoti galite patys, arba tai galime padaryti už Jus.

Atspaustos ir su lenkimo linijomis paruoštos dėžutės kaina – 3 €/vnt.
Iškirptos ir suklijuotos dėžutės kaina – 4 €/vnt.

Minimalus užsakymo kiekis – 1 vnt.

Palinkėjimų kortelės spaudžiamos ant 300 gsm storio blizgaus kreidinio popieriaus. Kortelės dydis – 90×55 mm.

Vienos kortelės kaina  0,18 €.

Minimalus asmeninių palinkėjimo kortelių užsakymo kiekis – 24 vnt.

Nuotraukos ir asmeninės informacijos sukėlimas į maketą papildomai kainuoja 1 €.

Vestuvių palinkėjimų knygos, į kurias vestuvių svečiai galės surašyti palinkėjimus jauniesiems – dovana ir gražus prisiminimas

40-ties baltų puslapių vestuvinė svečių knyga surišta kietu blizgiai laminuotu viršeliu. Palinkėjimų knygos dydis – 180×250 mm.

Vienos svečių knygos kaina – 12 €.

Yra galimybė užsakyti knygas dengtas kitokios rūšies laminatu, arba su vestuvininkų nuotrauka ant viršelio. Paslauga papildomai kainuoja 3 €.

Kad Jūsų šventė liktų ilgam prisiminimui, siūlome visas gražiausias akimirkas sudėti į vestuvių knygą. Mes sumaketuosime, apipavidalinsime kiekvieną puslapį ir atspausdinsime A3 arba A4 formato knygą, įrištą kietu viršeliu.  Dėl užsakymo kreiptis tiesiai į mus ir pasistengsime išpildyti Jūsų lūkesčius!

Jei ieškote dovanos jauniesiems su idėja, tai ši “Emocijų arbata” kaip tik tai, ko reikia!

Į dėžutę dedami arbatos pakeliai, ant kurių užrašytos skirtingos emocijos-palinkėjimai (pvz. “vilties…”, “meilės…”, sėkmės…” ir pan. Ant dėžutės šono užrašyta: „Kurios emocijos pritrūksit, tos ir išgerkite“. Prie arbatos maišelių prisegami tokio pat stiliaus pakabukai. Maišeliai supakuojami į vokelius su emocijomis-palinkėjimais. Į dėžutę telpa 20 arbatos pakelių.

Dėžutė ir pakelių pakabukai spausdinami ant 300 gsm storio puskartonio.
Arbatos vokeliai spausdinami ant 115 gsm storio blizgaus kreidinio popieriaus. Vokeliai susegami metalinėmis kabėmis.
Yra galimybė pasirinkti arbatos rūšį.

Pilnai supakuota arbata – 12 €
Tik rinkinio spauda, paruošta su lipdukais ir lenkimo linijomis – 5 €
Naujas individualus maketas – 10 €

Nuotraukos ir asmeninės informacijos sukėlimas į šabloną papildomai kainuoja 1 €.

Meilės kuponai ar saldainiai – Jūsų norų išsipildymui!

Padovanoję šiuos meilės kuponus, savo mylimą žmogų maloniai nustebinsite vestuvių, šv. Valentino dienos ar kita proga. Tai išskirtinio originalumo dovana. Meilės kuponai įtrauks Jus į smagų žaidimą, kur Jūsų ar Jūsų antros pusės norai virs Jūsų veiksmais be jokių priekaištų.
Meilės kuponai spausdinami ant 200 gsm storio blizgaus kreidinio popieriaus aukštos kokybės skaitmeniniu spausdintuvu Xerox 700 PRO.

Rinkinį sudaro 24 vnt. kortelių su skirtingais užrašais ir iliustracijomis. Vienos kortelės dydis 49×104 mm.

Vieno meilės kuponų rinkinio kaina – 8 €
Meilės saldainiai – 30 saldainių popierėlių rinkinys su skirtingomis Kamasutros pozų iliustracijomis. Kone kiekvienai mėnesio dienai galite turėti po saldžią nuodėmę ir ne tik…
Meilės saldainių popierėliai spausdinami ant 115 gsm storio blizgaus kreidinio popieriaus aukštos kokybės skaitmeniniu spausdintuvu Xerox 700 PRO.
Vieno meilės saldainių popierėlių rinkinio – 30 vnt. – kaina 5,95 €.
PASTABA: popierėliai spaudžiami be lenkimo linijų, matomų pavyzdžiuose. Popierėliai pritaikyti vynioti vafliniams saldainiams („Ananasiniai“, „Meška šiaurėje“ ir pan.).

Maloni dovanėlė šventei – dėlionė su nuotrauka

Leiskite savo mažyliui ar draugui sudėlioti save! Ši smagi, daug džiaugsmo kelianti dovanėlė puikiai tinka lavinti atmintį, vaizduotę, yra puikus užsiėmimas ir puiki priemonė atsipalaiduoti. Dėlionė tinka bet kuriai progai: gimtadieniui, vestuvėms, krikštynoms, šv. Valentino dienai ir netgi paįvairinti įmonės vakarėlį. O kodėl gi dėlionei netapus originaliu piršlybų akcentu ar kvietimais į šventę?

Dėlionė spausdinama ant 150 gsm storio blizgaus lipnaus popieriaus ir klijuojama ant 1 mm storio kartono. Dėlionė parduodama su dėžute, kuri spaudžiama ant 300 gsm storio puskartonio. Visa spauda atliekama aukštos kokybės skaitmeniniu spausdintuvu Xerox 700 PRO.

Dėlionę sudaro 48 detalės ir surinkto paveikslėlio dydis 190×150 mm. Dėžutės matmenys 7x140x120 mm.

Vienos dėlionės kaina – 6 €.
Užsakant 3 vnt. – 5,3 €/vnt., o užsakant dar didesnį kiekį, vieneto kaina mažėja toliau.

Minimalus užsakymas – 1 vnt.