Select Page

Šmaikštūs ir mieli spaudiniai švenčių proga – smagus akcentas!

Šventinės staigmenos nebūtinai turi būti brangios dovanos. Siūlome keletą suvenyrų, kurie bus ne tik originalūs, bet ir naudingi! Jums tereikia iš mūsų pateiktų pavyzdžių išsirinkti progai labiausiai tinkantį gaminį, atsiųsti mums jo kodą ir smagi šventės akimirka garantuota!
Spaudinius galima užsakyti ir su asmenine informacija ir nuotrauka. Paslauga papildomai kainuoja 1.5 €.

Ir vėl Nauji Metai, ir vėl nauji pažadai…

Pažadų kortelės Naujiesiems metams 

Siūlome paįvairinti vakarą su draugais ar artimaisiais ir pažaisti žaidimą. Duoti kiekvienam (- ai) išsitraukti po kortelę. Kiekvienoje kortelėje yra skirtingi pažadai ateinantiems metams. Lai visi garsiai perskaito ką ištraukė ir pasižada padaryti per ateinančius metus.
Naujametiniai pažadai spaudžiami ant 300 gsm storio blizgaus kreidinio popieriaus. Kortelės dydis – 95×60 mm. Komplektą sudaro 20 vnt. vientiso dizaino kortelių su skirtingais užrašais.
Vieno komplekto kaina – 9€

Jei ieškote dovanos su idėja, tai ši “Kalėdinė arbata” kaip tik tai, ko reikia!

Ko daugiau reikia šaltais žiemos vakarais, kai už lango siaučia pūga? Žinoma, kad karštos arbatos puodelio. O jeigu dar  ta arbata padovanota su pačiais gražiausiais ir šilčiausiais linkėjimais…

Į dėžutę dedami arbatos pakeliai, ant kurių užrašytos skirtingos emocijos-palinkėjimai (pvz. “vilties…”, “meilės…”, sėkmės…” ir pan. Ant dėžutės šono užrašyta: „Kurios emocijos pritrūksit, tos ir išgerkite“. Prie arbatos maišelių prisegami tokio pat stiliaus pakabukai. Maišeliai supakuojami į vokelius su emocijomis-palinkėjimais. Į dėžutę telpa 20 arbatos pakelių.

Dėžutė ir pakelių pakabukai spausdinami ant 300 gsm storio puskartonio.
Arbatos vokeliai spausdinami ant 115 gsm storio blizgaus kreidinio popieriaus. Vokeliai susegami metalinėmis kabėmis.
Yra galimybė pasirinkti arbatos rūšį.

Pilnai supakuota arbata – 12 €
Tik rinkinio spauda, paruošta su lipdukais ir lenkimo linijomis – 5 €
Naujas individualus maketas – 10 €

Nuotraukos ir asmeninės informacijos sukėlimas į šabloną papildomai kainuoja 1 €.

Maloni dovanėlė šventei – dėlionė su nuotrauka

Leiskite savo mažyliui ar draugui sudėlioti save! Ši smagi, daug džiaugsmo kelianti dovanėlė puikiai tinka lavinti atmintį, vaizduotę, yra puikus užsiėmimas ir puiki priemonė atsipalaiduoti. Dėlionė tinka bet kuriai progai: gimtadieniui, vestuvėms, krikštynoms, šv. Valentino dienai ir netgi paįvairinti įmonės vakarėlį. O kodėl gi dėlionei netapus originaliu piršlybų akcentu ar kvietimais į šventę?

Dėlionė spausdinama ant 150 gsm storio blizgaus lipnaus popieriaus ir klijuojama ant 1 mm storio kartono. Dėlionė parduodama su dėžute, kuri spaudžiama ant 300 gsm storio puskartonio. Visa spauda atliekama aukštos kokybės skaitmeniniu spausdintuvu Xerox 700 PRO.

Dėlionę sudaro 48 detalės ir surinkto paveikslėlio dydis 190×150 mm. Dėžutės matmenys 7x140x120 mm.

Vienos dėlionės kaina – 6 €.
Užsakant 3 vnt. – 5,3 €/vnt., o užsakant dar didesnį kiekį, vieneto kaina mažėja toliau.

Minimalus užsakymas – 1 vnt.